Україна
Каталог   /   Комплектуючі   /   Системи охолодження   /   be quiet!

Ціна

Відгуки про системи охолодження be quiet!

Переваги
be quiet! Pure Rock 2
Эффективный, тихий, симпатичный и качественный внешний вид, прост в установке(лично у меня проблем не возникло)
be quiet! Pure Wings 2 PWM 120
Тихий, приємний зовнішній вигляд, якісна зборка, відсутність підсвітки, достатньо довгий кабель підключення.
be quiet! MC1
Диск фиксируется болтами, всё нужное для установки в комплекте (радиатор, термопрокладки и отвёртка).
be quiet! Dark Rock 4
Качественный, тихий, красивый. В комплекте есть длинная отвертка крест, что очень приятно.
Недоліки
be quiet! Pure Rock 2
... лично моё мнение, инженеры могли бы сделать его меньшим по высоте ! Достаточно опустить рёбра радиатора на 6~7 мм в низ к подложке, используя тоже количество рёбер , соответственно трубки с верху укоротить на 6~7 мм так он был бы компактнее и думаю чуточку эффективнее . )))
be quiet! Pure Loop 2 FX 280
Не возможность использования из за не совместимости с родным же корпусом 500 fx и видимо большинством новых материнских плат. В которые монтаж будет не возможен
be quiet! Dark Rock 4
кріплення для вентілятора туго ставиться, і буває важко зняти, щоб почистити. і в цей момент можна пошкодити чорне покриття кулеру. треба бути дуже обережним
Підбір за параметрами
Максимальний TDP
Кількість теплових трубок
Контакт теплових трубок
Кріплення
Висота конструкції (для процесорних)
Вентилятор
Колір вентилятора
Колір корпусу вентилятора
Джерело живлення системи охолодження
Розширений підбір
Каталог систем охолодження 2024 - новинки, хіти продажів, купити системи охолодження.
Моделі