Кастрюля KORKMAZ Astra A1908
KORKMAZ Astra A1908 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели KORKMAZ.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить KORKMAZ Astra A1908
Каструля Каструля Korkmaz Astra А1908 (26 см, 8.0 л) | 2 013 грн. |
Кастрюля Кастрюля Korkmaz Astra А1908 (26 см, 8.0 л) | 1 963 грн. |
Кастрюля Korkmaz Astra с крышкой 8 л A1908 | 2 640 грн. |
Каструля Korkmaz з кришкою ASTRA 26*15 см 8,0 л (A1908) | 2 640 грн. |
Дуже добротно виготовлена, все в ній подобається. Але має один суттєвий недолік: коли влітку звариш борщ чи суп, він із-за того що в каструлі товсте дно, довго вихолоняє. Це не проблема коли готуєш зранку або в обід, а коли приготував увечері, то він ще декілька годин залишається гарячим і в холодильник не поставиш. А до ранку навіть на вулиці він прокисне. Якість виготовлення, рівномірно розподіл тепла на дні. Металева кришка. Тільки те, що описав в коментарі. Володимир : пользуюсь KORKMAZ Astra A1908 более года |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →