Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Корпуси   /   1stPlayer

Корпус 1stPlayer D4-M чорний (D4-M-BK-2F1P-1F1)

Фото - Корпус 1stPlayer D4-M чорний
Фото 10
1stPlayer D4-M чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт.
Лицьова панель:USB A 3 шт.
Всі характеристики
Характеристики D4-M Black
Колір
Призначенняігровий
Форм-факторMini Tower
Варіанти установкивертикальна
Тип материнської платиmicro-ATX
Розташування плативертикальне
Форм-фактор БЖATX (звичайний)
Корпус
Габарити (ВхШхГ)417x210x382 мм
Довжина відеокарти, до320 мм
Висота кулера, до160 мм
Вага4.2 кг
Матеріалсталь
Тип підсвіткивентилятор з підсвічуванням
Колір підсвічуванняRGB
Бічна панельдверцята
Внутрішня частина
Блок живлення
Розташування БЖнижнє
Внутрішніх відсіків 3,5"2 шт
Внутрішніх відсіків 2,5"2 шт. / 1 замість 3,5" /
Отворів під слоти розширення4 шт
Охолодження й обдув
Встановлених вентиляторів3 шт
120мм
Місць для вентиляторів ззаду1x120мм
Місць для вентиляторів спереду2x140мм / 3x120мм /
Місць для вентиляторів зверху2x140мм / 2x120мм /
Місць для вентиляторів знизу2x120мм
Місць для вентиляторів8
Пиловий фільтрзверху та знизу
Підтримка СРО
Система рідинного охолодження
Розмір СРО зверху240мм
Місць для СРО1
Роз'єми і функції
Розташуваннязверху корпусу
USB-A 2.02 шт.
USB-A 5Gbps1 шт.
Аудіо (мікрофон/навушники)
Додатково
Передня панельгратчаста
Вікно на боковій панелізагартоване скло
Додатковознімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Офіційний сайт1stplayer.com
Дата додавання на E-Katalogлютий 2026
Маркування виробника
D4-M-BK-2F1P-1F1

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити 1stPlayer D4-M чорний

Усі ціни 9 →

Корпус для ПК 1stPlayer D4-M-BK-2F1P-1F1

+ 75 балів ITbox, Мультимедійні, Miditower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 3 х 120 мм, Додатко... щево - Back 1x12 см, Front 3x12 см/2х14 см, Top 2x12/14 см, Bottom 2x12 см, GPU - 320 мм, CPU - 160 мм, світлодіодним системи освітлення, 417 x 382 x 210, 4.2 кг, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 743 грн.

1stPlayer D4-M-BK-2F1P-1F1

1stPlayer D4-M — це сучасний ігровий корпус, який поєднує в собі лаконічний дизайн, чудову вентиляцію та продуману ергономіку... ще. Завдяки передній панелі з металевої сітки (Mesh) та боковій панелі із загартованого скла, він стане ідеальним вибором для збірки потужного, але компактного ігрового ПК. Передня панель з дрібнозернистої сітки забезпечує безперешкодний забір холодного повітря.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 819 грн.

Корпус для ПК 1stPlayer D4-M-BK-2F1P-1F1

Мультимедійні, Miditower, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 4, Вентилятори - 3 х 120 мм, Додатково - Back 1x12 см,... щеFront 3x12 см/2х14 см, Top 2x12/14 см, Bottom 2x12 см, GPU - 320 мм, CPU - 160 мм, світлодіодним системи освітлення, 417 x 382 x 210, 4.2 кг, чорний
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Корпус 1Stplayer D4-M-BK-2F1P-1F1 Black

Корпус 1Stplayer D4-M-BK-2F1P-1F1 Black — компактний Midi-Tower для MicroATX/Mini-ITX збірок з ефективною вентиляцією: передн... щея металева сітка та комплектні вентилятори (2×140 мм спереду, 1×120 мм ззаду) забезпечують стабільний повітряний потік, є пилові фільтри; бічна панель із загартованого скла дозволяє демонструвати компоненти та RGB-підсвічування; підтримка відеокарт до 320 мм, кулерів CPU до 160 мм і радіатора
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
1 777 грн.

1STPLAYER Корпус для ПК 1STPLAYER D4-M-BK-2F1P-1F1 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 899 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на 1stPlayer D4-M чорний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації 1stPlayer D4-M

Ціни на 1stPlayer D4-M
1stPlayer D4-M білийвід 1 567 грн.33 пропозиції
1stPlayer D4-M чорнийвід 1 743 грн.9 пропозицій