Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Персональні комп'ютери   /   2E

Персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 2E-12832

Фото - Персональний комп'ютер 2E Rational TMX04 (2E-12832)
Порівняти ціни 9 →
Проц:Ryzen 5, 8600G, 4.3 ГГц
ОЗП:16 ГБ
Відео:Radeon 760M
Накопичувач:512 ГБ
ОС:Win 11 Pro
в списокмої списки
Модифікації 2E Rational TMX04 29
Характеристики
2E Rational TMX04 2E-12832
Колір
Типнастільний
Форм-факторMini Tower
Процесор
ЧипсетAMD A620
Типдесктопний
СеріяRyzen 5
Модель8600G
Кодова назваPhoenix (Zen 4)
Кількість ядер6
Кількість потоків12
Тактова частота4.3 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5 ГГц
Тест Passmark CPU Mark25200 points
Оперативна пам'ять
Об'єм ОЗП16 ГБ
Тип пам’ятіDDR5
Тактова частота5600 МГц
Кількість слотів2
Відеокарта
Тип відеокартиінтегрована
Модель відеокартиRadeon 760M
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD
Об'єм накопичувача512 ГБ
NVMe
Роз'єм M. 2
Задня панель
Роз'ємиHDMI вихід
PS/21 шт
USB-A 2.02 шт.
USB-A 5Gbps4 шт.
Макс. моніторів, що підключаються1 шт.
Передня панель
Привіднемає
mini-Jack (3.5 мм)
Мультимедіа
LAN (RJ-45)1 Гбіт/с
Wi-Fiнемає
Звук7.1
Інше
Потужність БЖ500 Вт
Передвстановлена ОСWin 11 Pro
Матеріал корпусасталь
Габарити (ВхШхГ)355x170x275 мм
Вага3.89 кг
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational TMX04 2E-12832

Системний блок 2E Rational (2E-12832) 2E-12832

Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
36 479 грн.

Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F512GB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12832

Comtrading.uaЗ нами 6 років (Київ)
Поскаржитись

Комп’ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F512GB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12832) 2E-12832

icom.net.uaЗ нами 1 рік (Київ)Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
33 314 грн.

Комп’ютер 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F512GB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE 2E-12832

ШОЗ нами 7 років (Київ)Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись

Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-12832

Citrus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ)
Поскаржитись

2E Персональний компютер 2E Rational (2E-12832)

MTA.ua
Офіційний партнер 2E
(Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись

2E Rational R5-8600G 16/512 UMA A620 TMX04-500 W11 (2E-12832) 2e-12832

Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки (Київ)Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
36 399 грн.

2E Комп'ютер персональний Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F512GB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE E-2E-12832

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років (Одеса)
Поскаржитись

Комп'ютер персональний 2E Rational AMD R5-8600G, 16Gb, F512GB, UMA, A620, 2E-TMX04-500, Win11PE (2E-12832)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Смартторг З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
41 642 грн.

Динаміка цін на 2E Rational TMX04 2E-12832

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна