Телевізор 2E 55A77Q
Фото - Телевізор 2E 55A77Q
Фото 11
2E 55A77Q
Екран:55 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Всі характеристики
Характеристики 55A77Q
Колір
Розмір діагоналі55 "
Операційна системаGoogle TV (Android TV)
Дисплей
МатрицяQLED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Яскравість350 кд/м²
Статична контрастність5 000:1
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Bluetooth
керування голосом / через пульт /
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
Технології HDMIARC
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Оперативна пам'ять2 ГБ
Вбудована пам'ять16 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x200 мм
Споживана потужність123 Вт
Клас енергоспоживанняB
Габарити (ШхВхГ)1227x770x306 мм
Вага13.2 кг
Офіційний сайт2e.ua
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E 55A77Q
Усі ціни 21 →
2E 2E 55A77Q 55” дюйма 3840x2160 QLED Google TV Телевізор
Gpsecurity.com.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
Телевізор 2E 2E-55A77Q
Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Телевізор 2E 2е-55A77Q
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 24 міс.
2E 2E-55A77Q
Телевізор 2E 2E-55A77Q – це ідеальний вибір для тих, хто шукає сучасний пристрій для створення домашнього кінотеатру. Завдяки... щедіагоналі 55" та роздільній здатності 3840 x 2160 (4K), він забезпечує неймовірно деталізоване та яскраве зображення, що занурює глядача у світ кінематографічних ефектів. Співвідношення сторін 16:9 робить перегляд особливо комфортним під час будь-якого контенту.