Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   Adler

Електрочайник Adler AD 1372 800 Вт 0.6 л

Фото - Електрочайник Adler AD 1372 800 Вт 0.6 л
Фото 13
Adler AD 1372
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
0.6 л
Споживана потужність
800 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
немає
Подвійні стінки
Матеріал
пластик
Довжина кабелю
0.75 м
Джерело живлення
230 В
Габарити
19х19х12.5 см
Офіційний сайт
adler.com.pl
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2023

Ультракомпактний електрочайник місткістю 0,6 л, представлений на ринку популярним брендом Adler і виробником, що позиціонується, в бюджетний ціновий діапазон. Модель можна використовувати як вдома, так і в дорозі або на роботі. Мінімальний об'єм води для безпечного функціонування окропу становить всього 0,2 л. Малорозмірна колба дає змогу заощаджувати час на приготування 1-2 чашок гарячого напою.

Чайник відрізняється підвищеною екологічністю - усередині знаходиться суцільна обробка з харчової сталі SUS304. Колба використовує технологічну двошарову конструкцію - завдяки подвійній стінці електрочайник Adler AD 1372 забезпечує як прискорене нагрівання, так і тривале охолодження води. У рукоятці є індикатор увімкнення ТЕНу. Нагрів активується класичним кнопковим перемикачем. Кришка відкривається практичним утримувачем. Закривання кришки є щільним. Носик має ефектне оздоблення з нержавіючої сталі. Платформа використовує зручне та надійне з'єднання 360°. Вода доводиться до кипіння ТЕН потужністю 800 Вт. Ця модель чайника виготовлена за суворими європейськими нормами, з дотриманням новітніх стандартів екологічності та енергоефективності.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити Adler AD 1372 800 Вт 0.6 л

Усі ціни 39 →

Електрочайник Adler AD 1372 Black

Електрочайник Adler AD 1372 Black має об’єм 0,6 літра, що робить його ідеальним для швидкого кип’ятіння води для двох осіб аб... щео невеликих порцій. Завдяки компактним розмірам він зручно поміщається на будь-якій кухні, особливо на обмеженій площі. Виготовлений із внутрішнього нержавіючого металу та міцного поліпропілену, цей чайник забезпечує довговічність та безпеку використання. Плоский нагрівальний елемент швидко нагріває воду, а автоматичне відключення при закипанні запобігає перегріву і забезпечує безпеку користувача. Світловий індикатор та внутрішній рівень води допомагають контролювати процес приготування. Чайник має поворотну основу на 360°, зручною кнопкою відкриття кришки та захистом від закипання без води. Його невелика потужність у 800 Вт дозволяє швидко нагрівати воду, зменшуючи енергоспоживання, що робить його економічним вибором для будинку або подорожей. Завдяки компактності та сучасному дизайну в чорному кольорі, цей електрочайник стане практичним доповненням кухонного обладнання для тих, хто цінує швидкість та зручність.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 061 грн.

Електрочайник Adler AD 1372 black

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
679 грн.

Електрочайник Білий 0.6л Adler AD 1372

Маркетплейс: MAUDAU  Golden З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
960 грн.

Електрочайник Adler AD 1372 0.6л White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Паляниця З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
885 грн.

Електрочайник Adler AD 1372 Black

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 067 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Adler AD 1372 800 Вт 0.6 л

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Комфортний відпочинок для двох

Електрочайник Adler AD 1372 відмінно підходить як для подорожей, так і для використання вдома, особливо коли не потрібна велика кількість окропу. Мінімальний об'єм рідини, що заливається, становить 0.2 літра, що цілком достатньо для однієї чашки чаю або кави. Максимальний об'єм в 0.6 літра задовольнить потреби невеликої родини, людей похилого віку або холостяків. Завдяки потужному нагрівальному елементу на 800 Вт вода швидко закипає без зайвого навантаження на електропроводку в готелях або інших тимчасових місцях проживання.

Безпека у поєднанні зі стилем

Пластиковий корпус електрочайника приваблює своїм стильним дизайном, а внутрішня колба з нержавіючої сталі забезпечує надійність та захищає від протікання під час подорожей. Подвійні стінки дозволяють довше зберігати тепло, позбавляючи необхідності повторного підігріву. Підставка забезпечує вільне обертання чайника на 360 º, що спрощує процес наливання та розливу води. Ручка із пластику не нагрівається, незалежно від об'єму рідини в чайнику. Також передбачено світловий індикатор роботи, захист від увімкнення без води та автоматичне відключення при закипанні.