Каталог   /   Компьютерная техника   /   Комплектующие   /   Блоки питания   /   Aerocool

Блок питания Aerocool LUX LUX 650W

Фото - Блок питания Aerocool LUX LUX 650W
Видео 13Фото 8
Aerocool LUX LUX 650W
Основное
Мощность650 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивная
КПД88 %
Система охлажденияактивная
Диаметр вентилятора120 мм
Сертификат80+ Bronze
Стандарт ATX 12В v.2.4
Коннекторы питания
Питание MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA5 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Система кабелейне модульная
Длина кабелей
MB500 мм
CPU550 мм
SATA550 мм
MOLEX850 мм
PCIe450 мм
Максимальные ток и мощность
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V150 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Мощность +12V600 Вт
Мощность +3.3V +5V120 Вт
Мощность -12V3.6 Вт
Мощность +5Vsb12.5 Вт
Общее
Защита от перенапряжения (OVP)
Защита от избыточного тока (OPP)
Защита от короткого замыкания (SCP)
Официальный сайтaerocool.io
Дата добавления на E-Katalogсентябрь 2021
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Aerocool 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Aerocool.

Купить Aerocool LUX LUX 650W

Блок живлення Aerocool LUX 650W (AEROLUX-650-80BRONZE)

Блок живлення Aerocool LUX 650W (AEROLUX-650-80BRONZE) забезпечує 650 Вт стабільної потужності для ігрових і робочих систем, має сертифікацію 80+ Bronze для підвищеної енергоефективності та стандартний форм-фактор ATX для сумісності з більшістю корпусів; немодульне кабелювання спрощує встановлення, активний PFC підвищує стабільність живлення, 120 м... ещем вентилятор забезпечує ефективне та відносно тихе охолодження, три роз’єми PCI‑E (6+2‑pin) дозволяють підключати декілька відеокарт, є п’ять SATA, три Molex і стандартний 20+4‑pin для материнської плати, що робить блок оптимальним поєднанням продуктивності, сумісності та енергоефективності для довготривалого використання.
Semtech.com.uaМенее года
(Луцк)
Пожаловаться
3 663 грн.

Блок живлення Aerocool LUX 650W (AEROLUX-650-80BRONZE)

Блок живлення Aerocool LUX 650W (AEROLUX-650-80BRONZE) поєднує стильний дизайн із високою продуктивністю. Оснащений сертифікацією 80 Plus Bronze, він забезпечує до 88% високої енергоефективності, що сприяє зниженню споживання електроенергії та зменшенню тепловиділення. Посилена вентиляційна зона на 30% покращує циркуляцію повітря та запобігає перег... ещеріву системи, а безшумний 120 мм вентилятор з
Timesport.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
3 657 грн.

Блок живлення Aerocool PGS Lux 650W 80+ Bronze

Tehnoexpert.com.uaС нами 1 год
(Львов)
Пожаловаться
3 870 грн.

Динамика цен на Aerocool LUX LUX 650W

Модификации Aerocool LUX

Цены на Aerocool LUX
Aerocool LUX LUX 550Wот 3 119 грн.5 предложений
Aerocool LUX LUX 650Wот 3 657 грн.3 предложения
Aerocool LUX LUX 750Wот 3 829 грн.6 предложений
Aerocool LUX LUX 850Wот 3 809 грн.2 предложения
Aerocool LUX LUX 1000Wот 5 230 грн.11 предложений
Видеообзоры