Електрогенератор AKSA AAP12000 PB
Відео 2Фото 9
Купити!
Comtrading.ua
Comtrading.ua
З нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
в списокмої списки
AKSA AAP12000 PB
Основне
Паливодизель
Вихідна напруга230 B
Номінальна потужність9.5 кВт
Максимальна потужність10 кВт
Альтернаторсинхронний
Двигун
Тип ДВЗ4-тактний
Об'єм двигуна718 см³
Потужність15.6 к.с.
Витрата палива (100% навантаження)3.38 л/год
Об'єм паливного бака30 л
Тип запускуелектростартер (ключ)
Охолодження двигунаповітряне
Підключення (розетки)
Загальна кількість розеток2 шт.
Розетки 230 В2 шт. на 32 А
Вихід 12 Вклеми
Функції та можливості
Функціїавторегулятор напруги (AVR)
дисплей
лічильник мотогодин
вольтметр
Інше
Кожух шумоізоляції
Колеса
Рівень захистуIP 23
Рівень звуку (7 м)75 дБ
Габарити735x1102x860 мм
Вага240 кг
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2022
Дизель. Електростартер. Авторегулятор напруги (AVR). Вихід 12 В. Колеса.
Дизельна електростанція обслуговування однофазних споживачів електроенергії. Ефективна потужність установки рівна 9.5 кВт. Генератор AKSA AAP12000 PB має закритий корпус, який захищає вузли та агрегати та виконує функції звукоізоляційного кожуха. Усередині знаходиться 4-тактний дизель потужністю 15.6 л. з робочим об'ємом 718 см3. Працюючи на повну потужність він споживає 3.38 літра палива за годину. Об'єм паливного бака становить 30 літрів (при 100% навантаженні запасу дизпалива вистачає на 8.9 годин роботи). Для запуску ДВЗ використовується електростартер. На панелі генератора є дві розетки (230 В, 32 А) і клеми низьковольтного виходу (12 В).