Електрогенератор AKSA APD 110 A
Фото 12 |
AKSA APD 110 A |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKSA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKSA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AKSA APD 110 A
Усі ціни 6 →Генератор дизельный AKSA APD 110 А (ATS) 177576 | 787 500 грн. |
Дизельний генератор AKSA APD110A | 685 000 грн. |
Генератор Aksa APD-110 A (дизель) 00-00011398 | 767 785 грн. |
Генератор дизельный AKSA - A4CRX46TI, трехфазный 230 / 400V, 50Hz, 110KVA | 723 189 грн. |
Дизельний генератор Aksa APD 110 A, 110 кВА, 88 кВт, (100 кВА, 80 кВт) 3 ф | 804 420 грн. |
Генератор дизельний AKSA APD 110 A 88 кВт | 1 270 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →