Електрогенератор AKSA APD 165 A
Фото 3 |
AKSA APD 165 A |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AKSA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AKSA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AKSA APD 165 A
Генератор дизельный AKSA APD 165 А (ATS) 177577 | 1 065 000 грн. |
Дизельний генератор AKSA APD165A | 1 108 000 грн. |
Генератор Aksa APD-165 A (дизель) 00-00011399 | 1 033 370 грн. |
Генератор дизельный AKSA - A6CRX65TI, трехфазный 230 / 400V, 50Hz, 165KVA | 865 689 грн. |
Дизельний генератор Aksa APD 165 A, 165 кВА, 132 кВт, (150 кВА, 120 кВт) 3 | 1 563 630 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →