Каталог   /   Компьютерная техника   /   Комплектующие   /   Жесткие диски (HDD)   /   Apacer

Жесткий диск (HDD) Apacer AC237 AP2TBAC237B-1 2 TB

Фото - Жесткий диск (HDD) Apacer AC237 AP2TBAC237B-1 2 TB
Фото 11
Apacer AP2TBAC237B-1
Цвет
Исполнение
внешний
Тип накопителя
HDD
Назначение
для ПК
Объем
2 TB
Форм-фактор
2.5 "
Подключение
USB-A 5Gbps
Гарантия производителя
3 года
Корпус
пластиковый
Размеры
128x79x12 мм
Вес
139 г
Официальный сайт
consumer.apacer.com
Дата добавления на E-Katalog
январь 2023
Маркировка производителя
AP2TBAC237B-1

AP2TBAC237R-1

AP2TBAC237U-1

Компактный внешний жесткий диск из семейства портативных 2.5" HDD-накопителей Apacer AC237, которое состоит из четырех моделей емкостью от 1 до 5 Тб. Помимо штатной емкости, составляющей 2000 Гб, отличается элегантным наружным дизайном (предлагается в трех цветовых вариантах), скромными габаритами и высокой энергоэффективностью. Объема такого диска достаточно для файлов рабочих проектов, значительных объемов медиаконтента и резервных копий.

К персональному компьютеру, рабочей станции или ноутбуку подключается с помощью быстродействующего интерфейса USB 3.2 Gen1, который имеет достаточную пропускную способность для быстрой передачи данных (до 5 Гбит/с). Благодаря полной обратной совместимости, жесткий диск Apacer AC237 AP2TBAC237B-1 без проблем работает с портами USB 2.0. Позиционируется как продукт средней ценовой категории, предназначенный для долгосрочного хранения, резервного копирования и переноса пользовательских файлов. Тонкий корпус небольшого веса (139 г) в сочетании с внушительной емкостью делают этот внешний жесткий диск хорошим спутником для тех, кто хочет иметь важные данные под рукой в командировке, поездке или путешествии.

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Apacer 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Apacer.
Как выбрать жесткий дискРазбираемся, как выбрать подходящий HDD для игр, видеозаписи, серверных и других задач

Купить Apacer AC237 AP2TBAC237B-1 2 TB

Все цены 63 →

Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Apacer AC237 Black (AP2TBAC237B-1) AP2TBAC237B-1

Три варіанти кольору: який із стилів ваш? AC237 доступний у трьох кольорах: гранатово-червоному, яскраво-синьому та вугільно-... ещечорному. Користувачі можуть вибрати свій улюблений колір і з урахуванням цього підбирати все приладдя! Ультратонкий зовнішній жорсткий диск 12,2 мм Ультратонкий зовнішній жорсткий диск AC237, товщина якого лише 12,2 мм, тонше, ніж ви думаєте. Покладіть його в рюкзак чи кишеню — ви навіть не помітите, що він там. Велика ємність 5 ТБ: візьміть із собою усі ваші дані Якщо вам потрібна ємність 4 або 5 ТБ, оберіть корпуси вугільно-чорного кольору. За стриманим класичним корпусом ховається пристрій вагою лише 250 грам. Тим не менш, зберігання безлічі великих відеофайлів або зображень високої роздільної здатності взагалі не є проблемою для цього накопичувача. Двоколірний світлодіодний індикатор показує поточний стан Зовнішній жорсткий диск AC237 USB 3.2 Gen 1 сумісний зі стандартним інтерфейсом USB 2.0. Двоколірні світлодіодні індикатори показують стан передачі USB 3.0 (синій) або USB 2.0 (червоний), чітко визначаючи поточний режим накопичувача. Користувачам достатньо поглянути на накопичувач, щоб визначити його стан. 10000 підключень/відключень за результатами випробувань AC237 оснащений міцним роз’ємом USB Type-A, який пройшов випробування на 10 000 підключень/відключень, що гарантує користувачам додаткову безпеку. Швидке резервне копіювання / проста синхронізація Зовнішній жорсткий диск Apacer із програмним забезпеченням Apacer Data Manager забезпечує безпечне та зручне зберігання. Результативно підвищуючи ефективність своєї роботи, використовуйте односторонню/двосторонню синхронізацію та резервне копіювання важливих особистих файлів для спрощення роботи цифрового сховища!
Click.uaС нами 4 года
(Киев)
Гарантия: 36 мес. от производителя
Пожаловаться
4 999 грн.

Зовнішній HDD Apacer AC237 2TB Black (AP2TBAC237B-1) AP2TBAC237B-1

Apacer AC237 — надійний зовнішній жорсткий диск від всесвітньовідомої компанії. Сучасний дизайн і компактні розміри дозволять... ещезручно брати його з собою при необхідності, розмістивши в сумці. Жорсткий диск виконаний в елегантному пластиковому корпусі, з гладкою, приємною на дотик поверхнею. Завдяки об'єму фізичної пам'яті у 2 ТБ дозволяє зберігати величезні обсяги інформації, а надшвидкий інтерфейс USB 3.2 зробить копіювання швидким і комфортним. Завжди тримайте необхідну інформацію під рукою і копіюйте важливі дані. Особливості: - інтерфейс USB 3.2- велика ємність вільного місця- компактні габарити.
Ktc.uaС нами 7 лет
(Ровно)
Гарантия: 36 мес. от производителя
Пожаловаться
5 539 грн.

Зовнішній жорсткий диск APACER AC237 2TB USB 3.2 Black (AP2TBAC237B-1) AP2TBAC237B-1

FOXTROT.UAС нами 9 лет
(Киев)
Гарантия: 36 мес. от производителя
Пожаловаться
5 670 грн.

Зовнішній жорсткий диск 2.5" 2TB Apacer (AP2TBAC237B-1) AP2TBAC237B-1

+ 122 балів ITbox, 2.5", 2 TB, USB 3.2, пластик
Itbox.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться

Жорсткий диск Apacer AC237 2TB Black (AP2TBAC237B-1) AP2TBAC237B-1

ШОС нами 7 лет
(Киев)
Гарантия: 36 мес.
Пожаловаться
5 715 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на Apacer AC237 AP2TBAC237B-1 2 TB

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная