Жорсткий диск Apacer AC237 AP2TBAC237B-1 2 ТБ
Фото 11 |
Apacer AP2TBAC237B-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AC237 AP2TBAC237B-1 2 ТБ
Усі ціни 110 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Apacer AC237 Black (AP2TBAC237B-1) | 2 679 грн. |
Жесткий диск Apacer AC237 2TB Black (AP2TBAC237B-1) AP2TBAC237B-1 | 2 713 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC237 2 Tb Red (AP2TBAC237R-1) | 2 990 грн. |
Внешний жесткий диск Apacer AC237 2 Tb Red (AP2TBAC237R-1) | 2 936 грн. |
Жорсткий диск Apacer AC237 2 TB Black (AP2TBAC237B-1) | 3 312 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Apacer AC237 AP2TBAC237B-1
Ціни на Apacer AC237 AP2TBAC237B-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AC237 AP1TBAC237B-1 1 ТБ | від 2 049 грн. | 94 пропозиції | ||
Apacer AC237 AP2TBAC237B-1 2 ТБ | від 2 679 грн. | 110 пропозицій | ||
Apacer AC237 AP4TBAC237B-1 4 ТБ | від 4 479 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →