Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Aplus

Зимова шина Aplus A702 235/45 R18 98V

Фото - Шини Aplus A702 235/45 R18 98V
Відео 1Фото 4
Виберіть розмір шин
Aplus A702 235/45 R18 98V
235/45 R18
98
V
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
235 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
18 "
Індекс навантаження
98
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
aplustyres.eu
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aplus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aplus.

Купити Aplus A702 235/45 R18 98V

Усі ціни 7 →

Aplus A702 (235/45R18 98V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 943 грн.

Aplus A702 235/45 R18 98V

Бренд - Aplus;Сезон - Зимові;Тип авто - Легковий;Індекс швидкості - V;Ширина - 235;Профіль - 45;Діаметр - 18;Індекс навантаження - 98;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 890 грн.

Aplus A702 (235/45R18 98V)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 588 грн.

Aplus A702 235/45 R18 98V XL 2AP2385H1

Aplus A702 235/45 R18 98V XL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 615 грн.

Aplus A702 235/45 R18 98V XL

Primeshyna.com.uaМенше року
(Чернівці)
Поскаржитись
4 150 грн.

Aplus A702 235/45 R18 98V XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  Дороги&Болота З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 636 грн.

Зимова шина Aplus A702 235/45 R18 98V

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 123 грн.

Динаміка цін на Aplus A702 235/45 R18 98V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Aplus A702 235/45 R18 98V

Ціни на Aplus A702 235/45 R18 98V
Aplus A702 235/45 R18 98V від 3 588 грн.7 пропозицій
Відеоогляди