Литий диск MKW MK-12 8x18/5x130 ET40 DIA84,1
від 6 020 до 8 331 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):84 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MKW MK-12 4
Характеристики
MKW MK-12 8x18/5x130 ET40 DIA84,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW MK-12 8x18/5x130 ET40 DIA84,1
Сортувати
Диски MKW (Mi-tech) MK-12 8x18 5x130 ET40 DIA84,1 (silver) | 7 363 грн. |
MKW (Mi-tech) MK-12 8x18 5x130 ET40 DIA84.1 S | 6 020 грн. |
Mi-tech Mi-tech MK-12 8x18 5x130 ET40 DIA84.1 S | 7 409 грн. |
Mi-tech MK-12 (R18 W8 PCD5x130 ET40 DIA84,1) 1941468 | 7 309 грн. |
Диск Mi-tech MK-12 8x18 5x130 ET40 DIA84.1 S | 8 331 грн. |
Закрити
Схожі