Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Apollo

Літня шина Apollo Amazer XP 175/70 R14 84T

Фото - Шини Apollo Amazer XP 175/70 R14 84T
Відео 4Фото 3
Виберіть розмір шин
Apollo Amazer XP 175/70 R14 84T
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
175 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
14 "
Індекс навантаження
84
Індекс швидкості
T
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Офіційний сайт
apollotyres.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apollo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apollo.

Купити Apollo Amazer XP 175/70 R14 84T

Усі ціни 15 →

Apollo Amazer XP 175/70 R14 84T

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 123 грн.

Шина Apollo Amazer XP 175/70 R14 84T

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 962 грн.

Apollo Amazer XP (175/70R14 84T)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 964 грн.

Летние шины Apollo Amazer XP 175/70 R14 84T

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 176 грн.

Apollo Amazer XP (175/70 R14 84T)

Ascania-shina.comЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 028 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Apollo Amazer XP 175/70 R14 84T

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди