Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   Apple

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max [MBP14M573SB 96W] (Z1ML002XT)

Фото - Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max (MBP14M573SB 96W)
Відео 29Фото 14
Порівняти ціни 5 →
Дисплей:14.2 ", 3024x1964
Процесор:Apple M5 Max
Відеокарта:M5 Max 40-Core
ОЗП:64 ГБ
Накопичувач:SSD, 2 ТБ
Вага ноутбука:1.6 кг
в списокмої списки
Модифікації Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max 42
Характеристики
Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max [MBP14M573SB 96W]
Колір
Типноутбук
Дисплей
Діагональ екрана14.2 "
Тип матриціminiLED
Покриття екранаантивідблискове / Nano-texture glass /
Роздільна здатність дисплея3024x1964 / Liquid Retina XDR /
Частота зміни кадрів120 Гц
Яскравість1000 нт / XDR 1000 кд/м² /
Яскравість HDR1600 ніт
Контрастність1000000 :1
Колірне охоплення (DCI-P3)100 %
Підтримка HDRHDR10
Датчик освітлення
Процесор
СеріяApple M5 Max
Кількість ядер18 (6S+12P)
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті64 ГБ
Кількість слотів ОЗПвбудована
Відеокарта
Тип відеокартиінтегрована
Серія відеокартиApple
Модель відеокартиM5 Max 40-Core
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD
Ємність накопичувача2 ТБ
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
Кардридер / SDXC /
USB-C 80G (USB4)3 шт. / до 120 Gbps /
Інтерфейс Thunderboltv5 3 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються4
Wi-FiWi-Fi 7 (802.11be)
Bluetoothv6.0
Мультимедіа
Web-камера12 МП
Шторка для камери
Кількість динаміків6 шт.
АудіодекодериDolby Atmos
Безпекасканер відбитків пальців / Touch ID /
Клавіатура
Підсвічуваннябіла
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Маніпулятортачпад / Force Touch /
Акумулятор
Ємність батареї72 Вт*год
Макс. час роботи20 год
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Комплектний блок живлення96 Вт
Інше
Передвстановлена ОСMacOS / Tahoe /
Матеріал корпусаалюміній
Габарити (ШхГхТ)313x221x16 мм
Вага1.6 кг
Офіційний сайтapple.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Маркування виробника
Z1ML002XT

miniLED дисплей з частотою оновлення 120 Гц, оновлений процесор M5 Max, апаратне прискорення трасування променів, медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням, система з шести динаміків Hi‑Fi рівня.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
У комплекті: кабель USB‑C/MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 96 Вт. Серветка для дисплея Apple Polishing Cloth.
Де купити Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max [MBP14M573SB 96W]

Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 Max Space Black (2026) Z1ML002XT [Space Black|M5 Max 18CPU 40GPU|64GB|2TB|Nano-texture]

Tehnokrat.uaЗ нами 8 років (Київ)
Поскаржитись
248 080 грн.

Apple Macbook Pro 14" 2026 NANO-T M5 Max 18-Core CPU | 64Gb | 2 TB | 40-Core GPU | Space Black (Z1ML002XT)

Buy.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
256 010 грн.

Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max/18CPU/40GPU/64GB/2TB with Nano-texture display Space Black (Z1ML002XT) Z1ML002XT

GROЗ нами 6 років (Київ)
Поскаржитись
248 069 грн.

Apple MacBook Pro 14 with Apple M5 Max, 2TB, 18CPU / 40GPU, 64GB RAM, Space Black with Nano-texture Display (2026) (Z1ML002X

Jabko.uaЗ нами 3 роки (Львів)
Поскаржитись
234 899 грн.

Ноутбук Apple MacBook Pro 14" 2026 M5 Max/18CPU/40GPU/64GB/2TB with Nano-texture display Space Black (Z1ML002XT)

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років (Львів)Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
248 571 грн.

Динаміка цін на Apple MacBook Pro 14 2026 M5 Max [MBP14M573SB 96W]

Відеоогляди