Картридж для воды Aquafilter FCCBHD10BB
Aquafilter FCCBHD10BB |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Aquafilter 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Aquafilter.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Aquafilter FCCBHD10BB
Все цены 7 →Aquafilter Aquafilter FCCBHD10BB (Уголь) | 480 грн. |
Картридж Aquafilter FCCBHD10BB | 489 грн. |
Картридж із активованого вугілля для видалення хлору та комбінованого очищ | 740 грн. |
Картридж з активованого вугілля для видалення хлору з води Aquafilter FCCB | 886 грн. |
Картридж з гранульованого кокосового вугілля Aquafilter FCCBHD10BB (Big Bl | 550 грн. |
Картридж вугільний Aquafilter FCCBHD10BB із кокосового горіха Big Blue 10 | 592 грн. |
Картридж Aquafilter з активованим вугіллям зі збільшеним ресурсом ВВ 10" ( | 528 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →