Картридж для води Aquafilter FCCBHD10BB
Aquafilter FCCBHD10BB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquafilter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquafilter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquafilter FCCBHD10BB
Усі ціни 7 →Aquafilter Aquafilter FCCBHD10BB (Уголь) | 480 грн. |
Картридж Aquafilter FCCBHD10BB | 489 грн. |
Картридж із активованого вугілля для видалення хлору та комбінованого очищ | 740 грн. |
Картридж з активованого вугілля для видалення хлору з води Aquafilter FCCB | 886 грн. |
Картридж з гранульованого кокосового вугілля Aquafilter FCCBHD10BB (Big Bl | 550 грн. |
Картридж вугільний Aquafilter FCCBHD10BB із кокосового горіха Big Blue 10 | 592 грн. |
Картридж Aquafilter з активованим вугіллям зі збільшеним ресурсом ВВ 10" ( | 528 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →