Кондиціонер Ardesto ARD-ACS07 20 м²
![]() |
Ardesto ARD-ACS07 20 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:639/609 Вт
Функції:нічний режим
Всі характеристики
Характеристики ARD-ACS07
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати кондиціонерОсновні критерії, які необхідно врахувати під час вибору кондиціонера

Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Купити Ardesto ARD-ACS07 20 м²
Усі ціни 33 →Ardesto Ardesto CoolAir ARD-ACS07 | 10 499 грн. |
| 10 499 грн. | ![]() |
Кондиціонер ARDESTO ARD-ACS07 | 10 499 грн. | ![]() |
Кондиціонер Ardesto CoolAir ARD-ACS07 | 9 300 грн. |
Кондиціонер Ardesto ARD-ACS07 | 10 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto ARD-ACS07
| Ціни на Ardesto ARD-ACS07 |
|---|---|---|---|---|
| Ardesto ARD-ACS07 20 м² | від 8 670 грн. | 34 пропозиції | ||
| Ardesto ARD-ACS09 24 м² | від 9 470 грн. | 30 пропозицій | ||
| Ardesto ARD-ACS12 32 м² | від 11 492 грн. | 41 пропозиція | ||
| Ardesto ARD-ACS18 50 м² | від 17 948 грн. | 16 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →