Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Електрочайники   /   Ardesto

Електрочайник Ardesto EKL-F300R червоний

Фото - Електрочайник Ardesto EKL-F300R червоний
Фото 5
Ardesto EKL-F300R
білий червоний
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
1800 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Відкривання кришки кнопкою
Знімний фільтр від накипу
Контролер
Strix
Матеріал
сталь
Джерело живлення
230 В
Габарити
23x22x16 см
Вага
1 кг
Дата додавання на E-Katalog
березень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Як вибрати електрочайникГоловні критерії вибору та рекомендації щодо пошуку кращого електрочайника

Купити Ardesto EKL-F300R червоний

Усі ціни 13 →

Електрочайник Ardesto EKL-F300R

Znatok.zp.uaЗ нами 3 роки
(Запоріжжя)
Поскаржитись
849 грн.

Електрочайник Ardesto EKL-F300R

Офіційний партнер Ardesto
Comtrading.ua
(Київ)
Поскаржитись
1 390 грн.

Електрочайник Ardesto EKL-F300R

Електрочайник металевий Матеріал корпусу: нержавіюча сталь Колір: червоний Об'єм: 1,7 л 360° обертання на підставці Прихов... щеаний нагрівальний елемент LED підсвічування Автоматичне вимкнення після закипання / за умови відсутності води Strix контролер Напруга: 220-240 В~ Частота: 50 Гц Потужність: 1800-2150 Вт
Bt-coffee.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
999 грн.

Електрочайник Ardesto EKL-F300R 1.7 л червоний

Маркетплейс: MAUDAU  thm З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 039 грн.

Ardesto Електрочайник Ardesto EKL-F300R 1.7л/2150Вт/strix контроль/нерж сталь/червоний

Офіційний партнер Ardesto
MTA.ua
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 099 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Ardesto EKL-F300R червоний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Ardesto EKL-F300R

Ціни на Ardesto EKL-F300R
Ardesto EKL-F300W білийвід 799 грн.83 пропозиції
Ardesto EKL-F300R червонийвід 849 грн.13 пропозицій