Електродуховка Ardesto MEO-F48CB
![]() |
Ardesto MEO-F48CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto MEO-F48CB
Усі ціни 47 →| 3 699 грн. | ![]() |
Електрична піч ARDESTO MEO-F48CB | 3 699 грн. | ![]() |
| 3 876 грн. | ![]() |
Електрична духовка настільна Ardesto MEO-F48CB | 3 699 грн. |
| 3 699 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →