Автомобільний інвертор Armer ARM-PI300
Купити!
Rozetka.ua
Перетворювач напруги 12V-220V 300W (Armer) ARM-PI300
Маркетплейс: Rozetka.ua  NS GROUP
З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
в списокмої списки
Armer ARM-PI300
Підключення
крокодили (до акумулятора)
Напруга підключення батареї
12 В
Номінальна вихідна потужність
300 Вт
Напруга на виході
230 В