Флип-чехол ArmorStandart G-Case for C70
ArmorStandart G-Case for C70 |
Цвет | | Тип | чехол с флипом | Совместимость | C70 | Материал | кожа | Карман для кредиток | | Задняя крышка | матовая | Дата добавления на E-Katalog | декабрь 2023 | Маркировка производителя | ARM71965
ARM71966
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| Аксесуар для смартфона ArmorStandard G-Case Black for Oscal C70 (ARM71966)Сумісність: Oscal C70 / Тип: чехол-книжка / Матеріал: искусcтвенная кожа и термополиуретан / Колір: черный / Плівка в комплекті: нет Stylus.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
|
| Аксессуар для смартфона ArmorStandart G-Case Black for Oscal C70 (ARM71966Совместимость: Oscal C70 / Тип: чехол-книжка / Материал: искусcтвенная кожа и термополиуретан / Цвет: черный / Пленка в комплекте: нет ЦифраС нами 7 лет (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
|
| Чехол для мобильного телефона Armorstandart G-Case Oscal C70 Blue (ARM7196Чехол для мобильного телефона Armorstandart G-Case Oscal C70 Blue (ARM71965) Comtrading.uaС нами 4 года (Киев) Пожаловаться | | 425 грн. | | |
|
| Чохол до мобільного телефона Armorstandart G-Case Oscal C70 Blue (ARM71965сумісність з моделями - Oscal C70, Тип чохла для телефону - книжка, Призначення - модельний, Матеріал - штучна шкіра, Колір - синій Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
|
| Чохол-книжка Armorstandart G-Case для Oscal C70 Blue (ARM71965) ARM71965Шкіряний чохол-книжка G-Case Ranger Series з магнітною застібкою - це стильний аксесуар, а також прекрасний захист для вашого... ещесмартфона. Він надійно захищає смартфон від подряпин, падінь і інших різних ушкоджень.Магнітна застібка щільно фіксує верхню частину чохла, на якій розташовується металева накладка - завдяки цьому мобільний пристрій завжди захищений від небажаного потрапляння бруду, вологи і пилу.Смартфон утримується в щільній і гнучкій силіконовій капсулі, яка захистить його при падінні, а також допоможе зберегти гарний зовнішній вигляд - на корпусі пристрою не залишиться подряпин і інших слідів експлуатації.Місткий кардхолдер, який розташовується у внутрішній частині чохла, здатний легко замінити гаманець і прекрасно вміщує в собі банківські картки, а також купюри різного номіналу. Click.uaС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | | 349 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart G-Case for C70
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная