Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Чохли для мобільних телефонів   /   ArmorStandart

Чохол ArmorStandart Icon Case for Galaxy S23

Фото - Чохол ArmorStandart Icon Case for Galaxy S23
Фото 5
ArmorStandart Icon Case for Galaxy S23
Колір
Тип
захисний чохол
Сумісність
Galaxy S23
Матеріал
силікон / поліуретан / + мікрофібра /
Задня кришка
матова
Дата додавання на E-Katalog
березень 2023
Маркування виробника
ARM65452

ARM65453

ARM65454

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArmorStandart 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArmorStandart.
Міфи про чохли для смартфонів: правда чи вигадка?Розбираємо 10 популярних стереотипів, пов'язаних із чохлами для мобільних телефонів

Купити ArmorStandart Icon Case for Galaxy S23

Усі ціни 11 →

Armorstandart ARM65454

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
192 грн.

Чохол ARMORSTANDART ICON Case для Samsung S23 Black (ARM65452) ARM65452

ArmorStandart Icon — стильний чохол із рідкого силікону, який забезпечить вашому смартфону надійний захист від ударів і паді... щень. Завдяки м'якій підкладці з мікрофібри чохол щільно прилягає до пристрою й захищає його від потрапляння пилу та подряпин. Спеціальний матеріал не покривається відбитками пальців і дуже простий в очищенні. Комфорт Накладка легко надівається на смартфон завдяки розтягувальним бортикам, які також додатково захищають, виступаючи над поверхнею дисплея й камери. В чохлі передбачені всі необхідні вирізи та кнопки. Він сумісний з усіма типами захисних стекол. Особливості: Високоякісний матеріал Надійно захищає смартфон від пошкоджень М'яка підкладка з мікрофібри Простий в очищенні Виступає над поверхнею дисплея Сумісний з усіма типами захисних стекол * Увага! Колір і відтінок може відрізнятися, залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
249 грн.

Чохол ArmorStandart ICON Case для Samsung S23 Lavander (ARM65454)

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись

Чохол до мобільного телефона Armorstandart ICON Case Samsung S23 Black (ARM65452)

Маркетплейс: MAUDAU  ARBI З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
352 грн.

ArmorStandart Чохол-накладка ArmorStandart Icon Case для Samsung Galaxy S23 Black (ARM65452)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на ArmorStandart Icon Case for Galaxy S23

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна