Чехол ArmorStandart Icon Case for Reno3
ArmorStandart Icon Case for Reno3 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| ArmorStandart ICON Case OPPO Reno 3 Black (ARM57160)Чохол ArmorStandart ICON Case OPPO Reno 3 Black (ARM57160) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| Armorstandart ICON Case OPPO Reno3 Black (ARM57160) arm57160сумісність з моделями - Oppo Reno3, Тип чохла для телефону - накладка, Призначення - модельний, Матеріал - термополиуретан, К... ещеолір - чорний Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| Чохол-накладка ArmorStandart ICON Case для OPPO Reno3 Camera cover Black (Чохол-накладка ArmorStandart ICON Case для OPPO Reno3 Camera cover Black (ARM57160) Nimpha.uaС нами 1 год (Черновцы) Гарантия: 1 Пожаловаться | | 196 грн. | | |
|
| ArmorStandart Панель Icon Case для OPPO Reno3 Pine Green (ARM57162) 57162ArmorStandart Icon — стильний чохол із рідкого силікону, який забезпечить вашому смартфону надійний захист від ударів і падін... ещеь. Завдяки м'якій підкладці з мікрофібри, чохол щільно прилягає до пристрою й захищає його від потрапляння пилу та подряпин. Спеціальний матеріал не покривається відбитками пальців і дуже простий в очищенні.КомфортПанель легко надівається на смартфон завдяки бортикам, які розтягуються, а також додатково захищають, виступаючи над поверхнею дисплея й камери. В чохлі передбачені всі необхідні вирізи та кнопки. Він сумісний з усіма типами захисних скел.ОсобливостіВисокоякісний матеріалНадійно захищає смартфон від пошкодженьМ';яка підкладка з мікрофібриПростий в очищенніВиступає над поверхнею дисплеяСумісний з усіма типами захисних скел Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 3 мес. Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| Armorstandart Icon for Oppo Reno3 Pine Green (ARM57162) IconforOppoReno3PiТип/Накладка|Сумісність з моделлю смартфону/Oppo Reno 3|Колір виробника/Темно-зелений|Бренд/Armorstandart|Гарантійний термін/... ещеНі|Застібка/Без застібки|Матеріал/Силікон|Країна виробництва/Китай COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 179 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Icon Case for Reno3