Чехол ArmorStandart Matte Slim Fit for A73 (ARM58565)
ArmorStandart Matte Slim Fit for A73 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ArmorStandart 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ArmorStandart.
|
| ArmorStandart Matte Slim Fit OPPO A73 Black (ARM58565)Чохол ArmorStandart Matte Slim Fit OPPO A73 Black (ARM58565) AKS.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 102 грн. | | |
|
| Чохол-накладка Armorstandart Matte Slim Fit для Oppo A73 Black (ARM58565) ArmorStandart Matte Slim Fit - це простий і лаконічний чохол для смартфона. Він виготовляється з гнучкого силікону, який відм... ещеінно захищає смартфон при падіннях та інших всіляких пошкодженнях, амортизуючи удар. ArmorStandart Matte Slim Fit закриває всі сторони смартфона, а також виступає над камерою і дисплеєм, що робить його особливо надійним. Чохол щільно сидить в руці, не ковзає. Його дуже просто очищати від забруднень. Особливості: Легкий і приємний на дотик Надійно захищає від пошкоджень Виступає над камерою і дисплеєм Простий в очищенні Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 1 день от производителя Пожаловаться | | 99 грн. | | |
|
| ArmorStandart Панель Matte Slim Fit для OPPO A73 Black (ARM58565) ARM58565ArmorStandart Matte Slim Fit — це простий і лаконічний чохол для смартфона. Він виготовляється з гнучкого силікону, який чудо... ещево захищає смартфон у разі падінь та інших всіляких ушкоджень, амортизуючи удар.ArmorStandart Matte Slim Fit закриває всі сторони смартфона, а також виступає над камерою й дисплеєм, що робить його особливо надійним. Чохол щільно сидить у руці, не ковзає. Його дуже просто очищати від забруднень.Особливості:Легкий і приємний на дотикНадійно захищає від ушкодженьВиступає над камерою й дисплеємПростий в очищенні Mta.uaС нами 6 лет (Киев) Гарантия: 1 день от производителя Пожаловаться | | 189 грн. | | |
|
| Armorstandart Matte Slim Fit for Oppo A73 Black (ARM58565) MatteSlimFitforТип/Накладка|Сумісність з моделлю смартфону/Oppo A73|Колір виробника/Чорний|Бренд/Armorstandart|Гарантійний термін/Ні|Застібк... ещеа/Без застібки|Матеріал/Силікон|Країна виробництва/Китай COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 99 грн. | | |
|
| Чохол-накладка ArmorStandart Matte Slim Fit для OPPO A73 Camera cover BlacЧохол-накладка ArmorStandart Matte Slim Fit для OPPO A73 Camera cover Black (ARM58565) Nimpha.uaС нами 1 год (Черновцы) Гарантия: 1 Пожаловаться | | 204 грн. | | |
|
| Чохол-накладка Armorstandart Matte Slim Fit для Oppo A73 Black (ARM58565)ArmorStandart Matte Slim Fit - це простий і лаконічний чохол для смартфона. Він виготовляється з гнучкого силікону, який відм... ещеінно захищає смартфон при падіннях та інших всіляких пошкодженнях, амортизуючи удар.ArmorStandart Matte Slim Fit закриває всі сторони смартфона, а також виступає над камерою і дисплеєм, що робить його особливо надійним. Чохол щільно сидить в руці, не ковзає. Його дуже просто очищати від забруднень.Особливості:Легкий і приємний на дотикНадійно захищає від пошкодженьВиступає над камерою і дисплеємПростий в очищенні Mobicase.netС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | | 99 грн. | | |
Динамика цен на ArmorStandart Matte Slim Fit for A73