Ігровий монітор Asus ROG Swift OLED PG27AQDP 26.5 " чорний
Відео 3Фото 6
Діагональ:26.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:OLED (WOLED), відгук 0.03 мс
Частота:480 Гц
Контрастність:1 500 000:1
Яскравість:275 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.4 • 2xHDMI v2.1
Всі характеристики
Характеристики ROG Swift OLED PG27AQDP
Колір
Типігровий монітор
Діагональ26.5 "
Дисплей
Тип матриціOLED (WOLED)
Покриття екранаантивідблискове
Частота кадрів480 Гц
Розмір пікселя0.23 мм
Час відгуку (GtG)0.03 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість275 кд/м² / 450 кд/м² максимальна, 1300 кд/м² пікова /
Глибина кольору10-bit (1.07B Colors)
Колірне охоплення (sRGB)135 %
Колірне охоплення (DCI P3)99 %
Підтримка HDRDisplayHDR True Black 400
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
2xHDMI v2.1
USB-A хаб2x5Gbps
Роз'єми (додатково)вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
AMD FreeSync Premium
NVIDIA G-Sync Compatible
Adaptive-Sync
Портретний режим
Поворот екрана / +- 30° /
Регулювання висоти / 110 мм /
Ігрові функціїприціл
таймер
відображення FPS
висвітлення темних ділянок / Shadow Boost /
AI Sniper, MOBA Map Helper
Інше
Підсвічування RGBAsus Aura Sync
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність27 Вт
Зовнішній блок живлення
Габарити (ШхВхТ)605x548x274 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)605x351x50 мм
Вага6.2 кг
Вага без підставки3.5 кг
Офіційний сайтrog.asus.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Ігровий монітор ASUS ROG Swift PG27AQDP 27" 2K OLED 480 Гц 0.03 мс KL27PG27AQDP77
Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
Монітор Asus ROG Swift PG27AQDP (90LM0A20-B01A70)
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
Монітор Asus ROG Swift PG27AQDP (90LM0A20-B01A70) ROG Swift PG27AQDP (90LM0A20-B01A70)
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Монітор 26.5" ASUS ROG Swift PG27AQDP QHD OLED 480Hz (90LM0A20-B01A70)