Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Машинки для стрижки волосся   /   BaByliss

Тример для бороди BaByliss PRO FX799GE

Фото - Машинка для стрижки волосся BaByliss PRO FX799GE
Фото 12
BaByliss PRO FX799GE
золотистий чорний
Колір
Основне призначеннятример для бороди
Комплектація
Функції насадок/головокніж для стрижки
Характеристики
Ширина ножа40 мм
Кількість обертів моторчика7200 об/хв
Матеріал /покриття лезнержавіюча сталь / з покриттям алмаз-графіт (DLC) /
Джерело живлення
Джерело живленнязнімний акумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Час роботи180 хв
Час зарядки2 год
Індикатор рівня заряду
Інше
Матеріал корпусаметал
Петля для підвішування
Офіційний сайтbabyliss.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2025

Професійний інструмент, що доповнив лінійку перукарського обладнання BaByliss у 2025 році та створений спеціально для майстрів, які цінують свободу від проводів та безперервність робочого процесу. Головною конструктивною особливістю моделі стала система живлення на базі знімних літій-іонних акумуляторів: така архітектура дозволяє моментально замінити розряджений елемент на повний, забезпечуючи фактично безмежний час автономної роботи за наявності змінної батареї.

Один зарядний цикл триває близько 2 годин, після чого енергоносій готовий видавати стабільну потужність протягом 180 хвилин. Технічним серцем пристрою є продуктивний двигун, що підтримує швидкість обертання на рівні 7200 обертів за хвилину, що гарантує чистий зріз навіть при роботі з жорсткою та густою щетиною. Надійний тример для бороди BaByliss PRO FX799GE оснащений Т-подібним ножовим блоком шириною 40 мм, виконаним із нержавіючої сталі з нанесенням захисного покриття з алмазоподібного вуглецю (DLC).

Цей шар значно знижує тертя, запобігаючи перегріванню металу та зберігаючи гостроту ріжучої кромки на тривалий термін. суцільнометалевий корпус не тільки захищає внутрішні вузли від пошкоджень, але й надає інструменту приємну вагу для кращого контролю, а для зручності експлуатації на ньому передбачені наочний індикатор рівня заряду та складана петля для підвішування. Система живлення на базі знімних літій-іонних акумуляторів забезпечує безмежний час автономної роботи. Продуктивний двигун з 7200 обертами гарантує чистий зріз, а Т-подібний ножовий блок з алмазоподібним покриттям зберігає гостроту на тривалий термін.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.

Купити BaByliss PRO FX799GE

Усі ціни 6 →

Babyliss Fxone FX799GE

Тип: 3 в 1 / Зона застосування: Для тела, Для окантовки, Для лица / Мінімальна довжина стрижки, мм: 0.1 / Особливості: Беспро... щеводной / Час зарядки акумулятора, год: 2 / Час роботи від акумулятора, хв: 180
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
6 017 грн.

Babyliss Fxone FX799GE

Тип: 3 в 1 / Зона застосування: Для тела, Для окантовки, Для лица / Мінімальна довжина стрижки, мм: 0.1 / Особливості: Беспро... щеводной / Час зарядки акумулятора, год: 2 / Час роботи від акумулятора, хв: 180
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
5 957 грн.

Тример BABYLISS PRO FX799GE

Виробник - BABYLISS PRO;Основні функції - стрижка бороди та вусів, стрижка волосся;Живлення - акумулятор;Тип насадок - телеск... щеопічна;Матеріал лез - сталь;Дисплей - ні;Колір - золотий;Індикатор заряджання - є;Час зарядки - 120;Додатково - Мінімальна довжина стрижки: 0,1 мм, Максимальна довжина стрижки: 0,5 мм, Ширина ножа: 40 мм;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
6 658 грн.

Тример BaByliss PRO FX799GE FXOne Gold FX Trimmer

Маркетплейс: Rozetka.ua  Cosmo-exspress З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 261 грн.

Тример BaByliss PRO FXONE All-Metal Gold Skeleton Trimmer FX799GE

Маркетплейс: Rozetka.ua  Beauty Pro З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 579 грн.

Тример BaByliss PRO FX799GE FxOne All-Metal Gold Skeleton

Маркетплейс: Rozetka.ua  Marproff З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 920 грн.

Динаміка цін на BaByliss PRO FX799GE

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації BaByliss PRO FX799GE

Ціни на BaByliss PRO FX799GE
BaByliss PRO FX799GE від 5 957 грн.6 пропозицій
BaByliss PRO FX799MBE від 5 799 грн.34 пропозиції