Кукла Barbie Career Pediatrician GTN51
Фото 6 |
Barbie Career Pediatrician GTN51 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Barbie 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Barbie.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Barbie Career Pediatrician GTN51
Ігровий набір лялька Барбі педіатр лікар з дитиною Barbie Pediatrician GTN | 795 грн. |
Ігровий набір лялька Барбі педіатр лікар з дитиною Barbie GTN51 | 795 грн. |
Лялька Барбі Педіатр блондинка Ігровий набір Barbie Pediatrician Playset, | 1 000 грн. |
Лялька Барбі Barbie I can be Pediatrician Theme Педіатр блондинка та аксес | 1 095 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →