Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Риболовля   /   Надувні човни   /   Bark

Надувний човен Bark BT-290D

Фото - Надувний човен Bark BT-290D
Bark BT-290D
Основне
Типмоторно-гребний
Кількість місць2
Вантажопідйомність315 кг
Оснащення
Тип днищаплоске
Покриття днищарейкова слань
Транецьвбудований
Сидіннязсувні сидіння / зсувні /
Додатковоручки для перенесення
поворотні кочети
рим
водовідбійник
леєрний трос
Характеристики
Макс. потужність мотора5 к. с.
Кількість гермовідсіків3
Діаметр балона34 см
Розміри (ДхШ)290х135 см
Розміри (в складеному вигляді)100х40х35 см
Щільність тканини950 г/м²
Вага30 кг
Комплектація
Весла
Насос
Ремкомплект
Сумка для човна
Дата додавання на E-Katalogберезень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bark 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bark.

Купити Bark BT-290D

Усі ціни 9 →

Bark BT-290D

Сегодня со скидкой!
Palladium.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
18 578 грн.

Bark BT-290D

Mobitek.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
18 742 грн.

Надувний човен BARK BT-290D (Барк BT-290D) + сланевый настил

Маркетплейс: Rozetka.ua  GSI Marine З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
16 990 грн.

Надувний моторний човен Bark BT-290D (9300130002)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Worgen З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Надувний човен Bark BT-290 D зелений

Маркетплейс: Rozetka.ua  ABC З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Bark BT-290D

Модификації Bark BT-290D

Ціни на Bark BT-290D
Bark BT-270D від 14 820 грн.7 пропозицій
Bark BT-290D від 16 990 грн.9 пропозицій
Bark BT-310D від 17 330 грн.9 пропозицій
Bark BT-330D від 19 370 грн.9 пропозицій