Автотрек Bburago GoGears Extreme Double Vortex
Bburago GoGears Extreme Double Vortex 2 полосы |
Тип | автотрек | Возраст | от 3-х лет | Масштаб | 1:55 | Форма трассы | трюковая | Кол-во машинок | 2 шт | Запуск машинок | инерционный | Длина трассы | 250 см | Кол-во полос | 2 шт | Материал | пластик | Размер собранной модели | 110x48x25 см | Дата добавления на E-Katalog | июль 2023 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bburago 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bburago.
|
| Трек Bburago GoGears Extreme Подвійний вихор (18-30532) 18-30532Трек Bburago GoGears Extreme Подвійний вихор — дивовижний екстремальний трек, який має дві доріжки і 6 петель!
- В комплек... ещеті 2 машинки, тому ви можете влаштувати гонки з друзями!
- Машинки оснащені інерційним механізмом серії GoGears, розганяються до швидкості 322 км/год і з легкістю долають усі перешкоди.
- Загальна довжина треку — 25 метрів!
- Трек складається з двох стартових доріжок і 6-ти Будинок ІграшокС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | 1 245 грн. | | |
|
| Автотрек Bburago GoGears Extreme Подвійний вихор (18-30532)для хлопчиків, Від 3 років Q-techno.com.uaС нами 4 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 1 291 грн. | | |
|
| Автотрек Bburago GoGears Extreme Подвійний вихор (18-30532) 18-30532для хлопчиків, Від 3 років Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | 1 245 грн. | | |
|
| Bburago Автотрек Bburago GoGears Extreme Подвійний вихор (18-30532) 18-305+ 60 грн бонус, для хлопчиків, Від 3 років Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | 1 245 грн. | | |
|
| Ігровий набір Bburago Подвійний вихор 18-30532Від 3 років
Ігровий набір серії GoGears Extreme «Подвійний вихор» - дивовижний екстремальний трек, що має дві дорі... ещежки та 6 петель!
- В комплекті 2 машинки, тож Ви можете влаштувати перегони з друзями!
- Машинки оснащені інерційним механізмом серії GoGears, розганяються до швидкості 322 км/год та з легкістю долають всі перешкоди.
- Загальна довжина треку 25 метрів!
- Трек складається з Happyland.uaС нами 2 года (Харьков) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 1 245 грн. | | |
Динамика цен на Bburago GoGears Extreme Double Vortex
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная