Автотрек LUNATIK Super Transporter LNK-STT7563
LUNATIK Super Transporter LNK-STT7563 |
Тип | автотрек | Возраст | от 3-х лет | Форма трассы | многоуровневая | Кол-во машинок | 1 шт | Запуск машинок | ручной | Кол-во полос | 1 шт | Эффекты | свет звук | Источник питания | AAA (2 шт) | Материал | пластик | Размер упаковки | 51х25х14 см | Дата добавления на E-Katalog | март 2024 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
|
| Ігровий набір Lunatik Вантажівка Автотрек (LNK-STT7563) LNK-STT7563Ігровий набір у формі вантажівки з автотреком, яка має світлові і звукові ефекти.
Особливості:
- Ця мегавантажівка відкри... ещевається і перетворюється на спіральну трасу.
- Ганяйте трасою, а коли закінчите, відкрийте нижню частину поїзда і помістіть всередину автомобілі. А щоб грати було ще веселіше, натисніть одну з трьох кнопок у верхній частині кабіни, щоб активувати звуки та Будинок ІграшокС нами 1 год (Киев) Пожаловаться | 1 329 грн. | | |
|
| Автотрек Lunatik Вантажівка (LNK-STT7563)для хлопчиків, Від 3 років Q-techno.com.uaС нами 4 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 1 202 грн. | | |
|
| Автотрек Lunatik Вантажівка (LNK-STT7563) LNK-STT7563для хлопчиків, Від 3 років Brain.com.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | 999 грн. | | |
|
| Lunatik Вантажівка Автотрек (LNK-STT7563) ВантажівкаАвтотрек(LNK-STT7563)Колір/Різнокольоровий|Комплектація/Автотрек|Тип/Автотрек|Масштаб/Нет|Батарейки в комплекті/В комплект не входять|Товар в асор... ещетименті/Ні|Батарейки/2 x AAA|Марка автомобіля/Нет|Особливості/З машинкою|Вікова група/Від 3 років|Бренд/Lunatik|Матеріал/Пластик|Вид упаковки/Коробка|Джерело живлення/Від батарейки|Для кого/Для хлопчика COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 999 грн. | | |
|
| Lunatik Автотрек Lunatik Вантажівка (LNK-STT7563) LNK-STT7563+ 31 грн бонус, для хлопчиків, Від 3 років Itbox.uaС нами 6 лет (Киев) Пожаловаться | 999 грн. | | |
Динамика цен на LUNATIK Super Transporter LNK-STT7563
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная