Пневматическая винтовка Beeman Longhorn Gas Ram
Фото 4 |
Beeman Longhorn Gas Ram |
|
В данной модели присутствуют комплектации с оптикой (Beeman Longhorn Gas Ram (4х32), Beeman Longhorn Gas Ram 3-9х32).
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Beeman 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Beeman.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Beeman Longhorn Gas Ram
Все цены 6 →Beeman Longhorn Gas Ram | 6 250 грн. |
Пневматическая винтовка Beeman Longhorn с газовой пружиной (10617GR-1) | 6 194 грн. |
Beeman Longhorn Gas Ram | 6 280 грн. |
Пневматична гвинтівка Beeman Longhorn Gas Ram 4,5 мм, 365 м/с | 6 050 грн. |
Пневматична гвинтівка Beeman Longhorn GR 4,5 мм, 365 м/с | 6 220 грн. |
Гвинтівка пневматична Beeman Longhorn Gas Ram кал. 4.5 мм | 6 100 грн. |
Не забувайте змащувати та використовуйте якісні кулі На свою ціну (як гвинтівка з газовою пружиною) є доволі потужною.
Після покупки я її не розбирав та не знімав транспортувальне мастило, тож перший десяток пострілів був гучним та димним, але далі "дизеління" закінчилось. Сподобалось як якісно зібрана гвинтівка (не враховуючи мушку прицілу), після приблизно 3000 пострілів (судячи з пустих баночок від набоїв) нічого не зламалось, хоча думав що вона не переживе і 1000. Метал якісний, хоча на місці перелому ствола раджу змастити мастилом для замків, бо за зиму може поржавіти. Зручний та ергономічний приклад з амортизуючою підкладкою, бо віддачу потужної пружини ніхто не відміняв. В міру гучна, конкуренти гучніше стріляють. Не має сторонніх звуків, не веде при пострілі. Має надійний запобіжник біля курка. Заряджати не важко, звикаєш за сотню пострілів і робиш це на автоматизмі. Хоча після першого разу рука боліла на наступний день. Вага збалансована, не клює стволом донизу чи догори. Мушка прицілу розвалилась буквально постріл на 10й. Від вібрації пострілу постійно збивалась та випадала фіксуюча вісь. Тож раджу оптичний приціл, при чому стійкий до вібрацій. Особисто я використовую Barska Plinker-22 4x32 - ні разу не підвів, не збився, легко пристрілявся. Александр Ч: пользуюсь Beeman Longhorn Gas Ram более года |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →