Пневматична гвинтівка Beeman Longhorn Gas Ram
Фото 4 |
Beeman Longhorn Gas Ram |
|
У цій моделі присутні комплектації з оптикою (Beeman Longhorn Gas Ram (4х32), Beeman Longhorn Gas Ram 3-9х32).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beeman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beeman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beeman Longhorn Gas Ram
Усі ціни 9 →Beeman Longhorn Gas Ram | 6 250 грн. |
Пневматическая винтовка Beeman Longhorn с газовой пружиной (10617GR-1) | 6 194 грн. |
Beeman Longhorn Gas Ram | 6 437 грн. |
Пневматична гвинтівка Beeman Longhorn GR 4,5 мм, 365 м/с | 6 250 грн. |
Пневматическая винтовка Beeman Longhorn Gas Ram (10617GR-1) | 6 433 грн. |
ще 4 пропозиції
Не забувайте змащувати та використовуйте якісні кулі На свою ціну (як гвинтівка з газовою пружиною) є досить потужною.
Після покупки я її не розбирав та не знімав транспортувальне мастило, тож перший десяток пострілів був гучним та димним, але далі "дизеління" закінчилося. Понравилось як якісно зібрана гвинтівка (не враховуючи мушку прицілу), після приблизно 3000 пострілів (судячи з порожніх баночок від набоїв) нічого не зламалося, хоча думавши що вона не переживе і 1000. Метал якісний, хоча на місці перелому ствола раджу змастити мастилом для замків, бо за зиму може поржавіти. Зручний та ергономічний приклад з амортизуючою підкладкою, бо віддачу потужної пружини ніхто не відміняв. У міру гучна, конкуренти гучніше стріляють. Не має сторонніх звуків, не веде під час пострілу. Має надійний запобіжник біля курка. Заряджати не важко, звикаєш за сотню пострілів і робиш це на автоматизмі. Хоча після першого разу рука боліла наступного дня. Вес збалансований, не клює стовбуром донизу чи вгору. Мушка прицілу розвалилася буквально постріл на 10-й. Від вибрації пострілу постійно збивалася та випадала фіксуюча вісь. Тож раджу оптичний приціл, при чому стійкий до вібрацій. Особливо я використовую Barska Plinker-22 4x32 – жодного разу не підвів, не збився, легко пристрілявся. Александр Ч: користуюся Beeman Longhorn Gas Ram більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →