Пневматична гвинтівка Beeman QB78S
Відео 2Фото 4 |
Beeman QB78S |
|
Наявність планки для підствольних пристосувань.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beeman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beeman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beeman QB78S
Усі ціни 19 →Beeman QB78S CO2 | 6 960 грн. |
Винтовка пневматическая Beeman QB78S (4.5мм, CO2) 220-1010 | 7 130 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Beeman QB78S CO2 (QB78S) | 7 130 грн. |
Пневматична гвинтівка Beeman QB78S CO2, 4,5 мм , 200 м/с (QB78S) | 7 130 грн. |
Пневматическая винтовка Beeman QB78S CO2, 4,5 мм , 200 м/с (QB78S) | 7 130 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →