Пневматична гвинтівка Beeman Chief II Plus-S
Фото 6 |
Beeman Chief II Plus-S |
|
Багатозарядна пневматична "болтовка" PCP, що працює за принципом попереднього закачування повітря в спеціальний резервуар. Під час стрільби стиснене повітря з нього подається порційно — одна повна закачування резервуара (136 см3) дає можливість зробити до 100 пострілів. Рівень тиску в "бачку" показує вбудований манометр. У моделі використовується 12-зарядний магазин для боєприпасів калібру 4.5 мм, в якості альтернативи йому застосовується поличка для одиночної стрільби.
Система взводу зброї представлена болтовим затвором. Сталевий нарізний ствол Beeman Chief II Plus-S виступає гарантом точної і купчастої стрільби. Кулі залишають його з початковою швидкістю польоту 335 м/с (згідно паспортним характеристикам PCP-гвинтівки). Гвинтівка обладнана зручним пластиковим ложе з гумовим потиличником, також вона має штатними прицільними пристосуваннями відкритого типу — прицільною планкою і мушкою зі вставками з оптоволокна. Позитивні якості моделі підкріплюються двоступеневим спусковим гачком.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beeman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beeman.
Купити Beeman Chief II Plus-S
Усі ціни 17 →Beeman Chief II Plus-S PCP | 9 650 грн. |
Beeman Chief II Plus-S PCP | 10 004 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Beeman 1335 PCP, 4,5 мм (1335) | 10 000 грн. |
Пневматична гвинтівка Beeman Chief II Plus-S (1335) | 10 000 грн. |
Пневматическая винтовка Beeman Chief II Plus-S (1335) 1335 | 10 000 грн. |