Пневматична гвинтівка Beeman Teton GR
Відео 1Фото 9 |
Beeman Teton GR |
|
Можлива комплектація оптичним прицілом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beeman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beeman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beeman Teton GR
Усі ціни 16 →Beeman Teton GR | 5 990 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Beeman Teton GR (1050GR) | 6 310 грн. |
Пневматична гвинтівка Beeman Teton GR, 4,5 мм ,330 м/с (1050GR) | 6 310 грн. |
Пневматическая винтовка Beeman Teton GR, 4,5 мм ,330 м/с (1050GR) 1050GR | 6 310 грн. |
Пневматична гвинтівка Beeman Teton GR, 4,5 мм ,330 м/с (1050GR) 1050GR | 6 310 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →