Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Bestway

Каркасний басейн Bestway 5614A

Фото - Каркасний басейн Bestway 5614A
Фото 4
Bestway 5614A
Колір
Об'єм
3.7 м³
Фільтр
картриджний
1249 л/год
Матеріал стінок
тришаровий ПВХ
Розміри
305х200х84 см
Дата додавання на E-Katalog
березень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Bestway 5614A

Усі ціни 15 →

Басейн каркасний Bestway 5614A

Каркасний басейн Bestway 5614A забезпечує комфортний відпочинок та активні розваги для всієї родини. Завдяки міцній сталевій... щерамі, стійкій до корозії, він відрізняється довговічністю та надійністю. Виріб має розміри 305x200x84 см і об’єм 3668 літрів, що робить його ідеальним для сімейного використання. Легкий монтаж дозволяє швидко підготувати басейн до роботи, а посилені бокові стіни,
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
11 005 грн.

Каркасний басейн Bestway Power Steel 5614A (305х200х84 см) з картриджним фільтром 25137

Каркасний басейн Bestway 5614A - яскравий представник ринку домашніх басейнів. Модель відмінно підійде для сімейного відпочин... щеку. Чаша басейну виконана з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність всієї конструкції. Система Seal & Lock System забезпечує надійну фіксацію всіх елементів. Малюнок внутрішньої поверхні чаші
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
11 008 грн.

Каркасний басейн Bestway 5614A, 305 х 200 х 84 см (басейн, фільтр 1 250 л/год)

Pool.uaЗ нами 7 років
(Ужгород)
Поскаржитись
12 399 грн.

Басейн каркасний Bestway Power Steel 305х200х84 см (5614A) з картриджним фільтром Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 14 міс.
Поскаржитись
12 341 грн.

Басейн каркасний Bestway 5614A 300 х 200 см 3668 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  МАЙРОНИ З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
12 938 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Bestway 5614A