Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Каркасні басейни   /   Bestway

Каркасний басейн Bestway 56441

Фото - Каркасний басейн Bestway 56441
Bestway 56441
Колір
Об'єм
6.5 м³
Фільтр
картриджний
2006 л/год
Додатково
драбина
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
404x201x100 см
Вага
55.3 кг
Дата додавання на E-Katalog
липень 2017
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом, насосом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Як вибрати каркасний басейнВибираємо зручний та безпечний каркасний басейн оптимальної форми та розмірів для спорту, релаксу та розваг

Купити Bestway 56441

Усі ціни 11 →

Каркасний прямокутний басейн Bestway 56441 (404х201х100 см) з картриджним фільтром та сходами. IN-56441

Каркасний басейн Bestway 56441 - це модель прямокутної форми з помірним габаритом і може встановлюватись на будь-якому дачном... щеу дворі чи прибудинковій території. Чаша басейну виконана із тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність та довговічність усієї конструкції. Внутрішнє оздоблення імітує блакитну мозаїку. У комплекті з
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
18 757 грн.

Басейн Bestway Power Steel 56441, 404x201x100 см

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
21 479 грн.

Басейн каркасний Bestway 56441 NW66315

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
16 577 грн.

Каркасний прямокутний басейн Bestway 56441 Steel Power Frame Pool (404х201х100 см)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Мульти Досуг З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
17 253 грн.

Каркасний прямокутний басейн Bestway 56441 (404х201х100 см) з картриджним фільтром та драбиною 16459

Каркасний басейн Bestway 56441 - це модель прямокутної форми з помірним габаритом та може встановлюватися на будь-якому дачно... щему дворі або прибудинкової території. Чаша басейну виконана з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність та довговічність всієї конструкції. Внутрішнє оздоблення імітує блакитну мозаїку. У комплекті з
More-doma.uaМенше року
(Харків)
Поскаржитись
14 620 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Bestway 56441