Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні матраци   /   Bestway

Надувний матрац Bestway 6713K

Фото - Надувний матрац Bestway 6713K
Фото 12
Bestway 6713K
Колір
Тип
матрац для відпочинку
Кількість місць
1
Максимальне навантаження
100 кг
Ребра жорсткості
поздовжні
Кількість повітряних камер
1
Функції та можливості
флокіроване покриття (велюр)
Комплектація
механічний насос
ремкомплект
Розміри (ДхШхТ)
185x76x25 см
Вага
2 кг
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.

Купити Bestway 6713K

Усі ціни 8 →

Матрац-велюр BESTWAY 185-76-25см Twin 6713K

Маркетплейс: Rozetka.ua  Юзон З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 036 грн.

Надувний матрац 185 x 76 x 25 см Bestway 6713K

Маркетплейс: Rozetka.ua  Salida З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 122 грн.

Надувний матрац для сну Bestway односпальний, 76х185х25 см (6713K-INT)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BILO Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
881 грн.

Односпальний надувний матрац Bestway BW 6713K із тришарового міцного матеріалу TriTech™ (185-76-25см)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EFFECT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
855 грн.

Надувний матрац Bestway BW 6713K з технологією TriTech™, 1857625 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  JuJun З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Bestway 6713K