Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Павербанк   /   Borofone

Павербанк Borofone BJ30A Starlight

Фото - Павербанк Borofone BJ30A Starlight
Фото 5
Borofone BJ30A Starlight
10000 мАгод20000 мАгод
Колір
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність11000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C1 шт.
USB-A2 шт.
USB-C120 Вт
USB-A122.5 Вт
USB-A222.5 Вт
Потужність (на всі порти)10 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри110х70х28 мм
Вага315 г
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування

Купити Borofone BJ30A Starlight

Усі ціни 30 →

Зовнішній акумулятор Borofone BJ30A Starlight 20000mAh 22.5W White

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
999 грн.

Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ30A Starlight 20000mAh White (6941991118296)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
789 грн.

Зовнішній акумулятор Borofone Power Bank 20000mAh BJ30A Starlight 22.5W White

Кількість USB: 3 / Вбудований кабель: немає / Особливості: Компактний розмір, індикатор заряду / Ємність батареї, мАг: 20000... ще/ Тип батареї: Літій-полімерні
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
671 грн.

Зовнішній акумулятор Borofone Power Bank 20000mAh BJ30A Starlight 22.5W White

Кількість USB: 3 / Вбудований кабель: немає / Особливості: Компактний розмір, індикатор заряду / Ємність батареї, мАг: 20000... ще/ Тип батареї: Літій-полімерні
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ30A Starlight 20000mAh White (6941991118296)

Виробник: Borofone. Призначення: для телефона. Підключення пристроїв: 2 x USB Type A. Особливості: світлодіодний цифровий дис... щеплей. Призначення: для навушників. Тип акумулятора: Li-Pol. Функціональність: LED-дисплей. Порт зарядки Power bank'a: 1 x USB Type C. Колір: білий. Призначення: для планшета. Матеріал корпусу: ABS+PC. Стан товару: Новий. Призначення: для смарт-годинників та браслетів. Функції зарядки: Power
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
679 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Borofone BJ30A Starlight

Модификації Borofone BJ30A Starlight

Ціни на Borofone BJ30A Starlight
Borofone BJ30 Starlight від 845 грн.2 пропозиції
Borofone BJ30A Starlight від 649 грн.30 пропозицій