Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Павербанк   /   Borofone

Павербанк Borofone BJ78A Clever

Фото - Павербанк Borofone BJ78A Clever
Відео 1Фото 4
Borofone BJ78A Clever
Колір
Ємність батареї20000 мАгод
74 Вт*год
Реальна ємність12600 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-A2 шт.
USB-A110 Вт
USB-A210 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
microUSB
Потужність заряду powerbank'у10 Вт
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри146x69x29 мм
Вага415 г
Дата додавання на E-Katalogсічень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування

Купити Borofone BJ78A Clever

Усі ціни 28 →

Зовнішній акумулятор Borofone BJ78A Clever 20000mAh 10W Black

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
899 грн.

Borofone Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ78A Clever 20000mAh

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.

Зовнішній портативний акумулятор Borofone BJ78A Clever 20000mAh

Виробник: Borofone. Призначення: для телефона. Тип акумулятора: Li-Pol. Колір: чорний. Функції зарядки: швидка зарядка. Функц... щеії зарядки: Power Delivery. Порт зарядки Power bank'a: 1 x USB Type C. Порт зарядки Power bank'a: 1 x microUSB. Підключення пристроїв: 2 x USB Type A. Стан товару: Новий. Матеріал корпусу: ABS+PC. Параметри заряду: Micro-USB: 5V/2A. Параметри заряду: USB Type C: 5V/2A. Тип: зовнішній акумулятор (power bank). Призначення: для дому.
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись

УМБ Borofone bj78a Clever 20000 mAh Black

Повербанк Borofone BJ78A Clever створений для тих, хто цінує стабільну та безпечну зарядку смартфонів, планшетів, бездрото... щевих навушників та інших мобільних пристроїв. Його ємність 20000 мА*год дозволяє кілька разів повністю зарядити гаджети, що робить його ідеальним супутником у подорожах, на роботі або у щоденних справах, коли доступ до розетки обмежений. Пристрій оснащений двома USB-A
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 548 грн.

Borofone BJ78A Clever 20000mAh Black

Повербанк Borofone BJ78A Clever 20000mAh Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
429 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Borofone BJ78A Clever

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Borofone BJ78A Clever

Ціни на Borofone BJ78A Clever
Borofone BJ78 Clever від 299 грн.16 пропозицій
Borofone BJ78A Clever від 429 грн.29 пропозицій
Borofone BJ78B Clever від 649 грн.32 пропозиції
Borofone BJ78C Clever від 1 139 грн.4 пропозиції
Borofone BJ80C Clever від 1 041 грн.39 пропозицій
Відеоогляди