Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Портативні колонки   /   Borofone

Портативна колонка Borofone BR26 Daring

Фото - Портативна колонка Borofone BR26 Daring
Фото 17
Borofone BR26 Daring
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.3
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Вихідна потужність10 Вт
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостімікрофон для гучного зв'язку
світлові ефекти
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Ємність акумулятора1500 мАгод
Час автономної роботи2.5 год
Час зарядки2 год
USB-порт для зарядкиmicroUSB
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)91x207x80 мм
Вага707 г
Офіційний сайтborofone.com
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Як вибрати ідеальну портативну колонку: повний гід по лайфхакам та помилкамВсе, що потрібно знати про портативні колонки, щоб уникнути труднощів вибору

Купити Borofone BR26 Daring

Портативна колонка BOROFONE BR26 Daring sports BT speaker Camouflage Green

Маркетплейс: Rozetka.ua  AksMobile З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
799 грн.

Портативна колонка BOROFONE BR26 Daring sports BT speaker Gray

Маркетплейс: Rozetka.ua  AksMobile З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Колонка Borofone BR26 Колір Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  MedicalPost З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
781 грн.

Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика Borofone BR26 Daring sports BT speaker з RGB підсвічуванням |10W, 1500 mAh,

Маркетплейс: Rozetka.ua  VolStore З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
995 грн.

Бездротова портативна колонка Borofone BR26 (Bluetooth 5.3, AUX, USB, 1500 мАг, з RGB підсвічуванням та ременем) - Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Smartis З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
850 грн.

Динаміка цін на Borofone BR26 Daring