Смеситель Bossini Apice E89602000030005
Видео 1Фото 7 |
Bossini Apice E89602000030005 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bossini Apice E89602000030005
Все цены 9 →Змішувач для раковини високий Bossini Apice (колір - білий матовий), з дон | 11 467 грн. |
Змішувач для умивальника Bossini Apice одноважільний, з донним клапаном, б | 15 964 грн. |
Змішувач для умивальника Bossini APICE-Т 328 мм з донним клапаном, хром (E | 13 161 грн. |
Змішувач для раковини високий Bossini Apice (колір - нікель шліфований), з | 12 220 грн. |
Змішувач для раковини високий Bossini Apice (колір - хром), з донним клапа | 8 934 грн. |
eще 4 предложения
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →