Смеситель Bossini Paloma Flat E37011 (E37011B00030015)
Фото 3 |
Bossini Paloma Flat E37011 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bossini 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bossini.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bossini Paloma Flat E37011
Все цены 8 →Гігієнічний душ змішувач Bossini Paloma Flat хром E37011B00030015 | 11 399 грн. |
Гігієнічний душ (бідітка) Bossini Paloma Flat (колір - хром) E37011B000300 | 8 845 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу BOSSINI Paloma Flat прихованого монтажу хро | 10 700 грн. |
Змішувач прихованого монтажу із гігієнічним душем Bossini PALOMA E37011 03 | 10 683 грн. |
Комплект для гігієнічного душу Bossini Bidette E37011B00030015 | 12 690 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →