Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   GRB

Змішувач GRB Time 47550470

Фото - Змішувач GRB Time 47550470
Фото 3
GRB Time 47550470
Колір
Призначеннядля умивальника
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
ФормаГ-подібний
Глибина струменя230 мм
Висота струменя222 мм
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Монтаж
Тип монтажунастільний (окремостоящий)
Монтажних отворів1 шт.
Діаметр отворів для встановлення35 мм
Підведення водишланги
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусухром
чорний
Висота змішувача305 мм
Глибина конструкції260 мм
Країна походження брендуІспанія
Гарантія виробника5 років
Дата додавання на E-Katalogсічень 2022
Маркування виробника
47550470

47550472

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.

Купити GRB Time 47550470

Усі ціни 8 →

Змішувач для раковини GRB Time Black XXL Male чорний матовий 47550472

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
16 881 грн.

Змішувач для умивальника GRB Time XXL хром (47550470) 47550470

Змішувач для умивальника GRB Time XXL хром (47550470) у нас можна замовити від бренду GRB у онлайн магазині опалювальних това... щерів Teploradost Наші консультанти підкажуть Вам найкращі товари залиште заявку у формі або наберіть за номером телефону (067) 478-51-55. Також, ви можете глянути змішувачі від найкращих брендів - у нашому магазині. Якщо виникли питання по товару Змішувач для умивальника GRB Time XXL хром (47550470) можете уточнити необхідну інформацію у нас. Інтернет магазин Teploradost.com.ua виконує доставку клієнтам у регіонах: Дніпро, Львів, Мелітополь , а також у будь-які регіони України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
12 743 грн.

Змішувач для раковини GRB Time хром глянцевий 47550470

San-lux.com.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись
12 792 грн.

Смеситель для умывальника GRB Time 47550470

Смеситель для умывальника Grb TIME 47550470 Производитель Grb Страна Испания Высота смесителя 305 мм Вынос излива 255 мм... щеНазначение смеситель для умывальника Тип монтажа наружный врезной Тип смесителя однорычажный Аэратор есть Цвет хром Материал латунь Комплектность смеситель для умывальника, шланги подключения, инструкция по монтажу, гарантийный талон Гарантия 5 лет Time
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
12 325 грн.

Змішувач для умивальника GRB Time 47550470 Хром

Маркетплейс: MAUDAU  Aquafavorit З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
12 915 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на GRB Time 47550470