Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Сад, город та полив   /   Зрошувачі   /   Bradas

Зрошувач Bradas ECO-TS1011

Фото - Зрошувач Bradas ECO-TS1011
Bradas ECO-TS1011
Тип
вертушка
Опора
ніжка
Режимів розпилення
3 шт.
Кількість дюз
45 шт.
Кут поливу (°)
360 °
Дальність поливу
6.5 м
Макс. площа поливу
130 м²
Додатковий вихід
Матеріал
пластик
Офіційний сайт
bradas.pl
Дата додавання на E-Katalog
липень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.

Купити Bradas ECO-TS1011

Усі ціни 13 →

Зрошувач Bradas BLACK LINE TRIO 3 ріжковий обертовий на кілку ECO-TS1011

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
259 грн.

BRADAS ECO-TS1011

Комплектація/Зрошувач|Країна виробництва/Китай|Максимальна площа покриття, м2/133|Гарантійний термін/1 рік|Кількість форсунок... ще/3|Посилання на сайт виробника/https://bradas.ua/catalog/eco-line-orositel-vrashchayushchiysya-trio-3-kh-rozhkovyy-na-kolyshke-eco-ts1011.html|Бренд/BRADAS|Вид/Круговий зрошувач
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
209 грн.

Ороситель вращающийся TRIO, 3-х рожковый, на колышке, Bradas ECO-TS1011

Компания BRADAS начала коммерческую деятельность в 1989 году. BRADAS является крупнейшим в Европе импортером шлангов, ра... щезличного назначения, который используется в садоводстве, сельском хозяйстве, промышленности и не только. В ассортименте присутствует широкая гамма высококачественной арматуры для шлангов, инструментов и спринклеров садоводства, разъемов и многих других
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
198 грн.

Зрошувач обертовий триріжковий Bradas на пластиковому кілочку (ECO-TS1011)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Зрошувач обертовий ECO-TS1011 триріжковий на пластиковому кілку TRIO

Маркетплейс: Rozetka.ua  Plumbing Assistant З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
251 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Bradas ECO-TS1011