Зрошувач Bradas WL-Z32
Відео 1Фото 3 |
Bradas WL-Z32 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas WL-Z32
Усі ціни 6 →Зрошувач пульсуючий BRADAS WHITE LINE на тризубі TRITON 26,6м (WL-Z32) | 1 012 грн. |
Зрошувач пульсівний Bradas WHITE LINE TRITON на тризубці ø26,6 м WL-Z32 | 1 121 грн. |
Зрошувач пульсівний TRITON на тризубці 26,6м, WHITE LINE, WL-Z32 | 1 130 грн. |
Зрошувач пульсуючий BRADAS WHITE LINE на тризубі TRITON 26,6 м (WL-Z32) | 1 012 грн. |
Зрошувач пульсівний Bradas WHITE LINE TRITON на тризубці 26,6 м WL-Z32 | 1 121 грн. |
Зрошувач пульсівний TRITON на тризубці 26,6м, WHITE LINE, WL-Z32 | 1 390 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →