Писсуар Catalano Sfera 1OR64F
Catalano Sfera 1OR64F |
|
Писсуар может продаваться без крышки в комплекте. Модель Catalano Sfera 1OR64 без возможности установки крышки.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Catalano 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Catalano.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Catalano Sfera 1OR64F
Все цены 8 →Пісуар підвісний Catalano Sfera чорний матовий 1OR64FNS з кришкою Soft-clo | 30 880 грн. |
Підвісний пісуар Catalano Sfera чорний матовий з кріпленням та отворами дл | 24 134 грн. |
Пісуар з отворами для кришки Catalano Sfera (колір-білий) 1OR64F00 без кри | 14 400 грн. |
Пісуар підвісний Catalano Sfera чорний матовий 1OR64FNS без кришки | 24 133 грн. |
Пісуар з отворами для кришки Catalano Sfera білий 1OR64F00 без кришки | 15 422 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →