Мікрохвильова піч Clatronic MW 791
![]() |
Clatronic MW 791 2023 рікбез гриля |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic MW 791
Мікрохвильовка Clatronic MW 791 | 4 159 грн. | ![]() |
| 4 152 грн. |
| 4 158 грн. |
| 4 149 грн. | ![]() |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →